czwartek, 21 listopada 2013

Plan roczny- projekt

Ogłaszam rozpoczęcie "Planu rocznego" :)- taki termin mam na skończenie tej pracy.
Praca ogromna - sam orzeł to 75 cm. Dopiero po wydrukowaniu projektu w skali 1:1 zobaczyłam rozmiar całej pracy. Cóż podjęłam się to czas zabrać się do pracy - nici w drodze, materiał kupiony, może w niedzielę uda się naciągnąć na krosno.
 
 
 
Cieszy mnie duże zainteresowanie wzorem krzyżykowym "Na pustyni" - mam nadzieję, że po wykonaniu tej wersji obrazu  uda się spotkać i porównać obydwa:). Wszystkim dziękuję, za zainteresowanie i miłe komentarze  - i choć wzór jest jeden wszystkim życzę powodzenia w losowaniu:).

8 komentarzy:

 1. Piękny wzor ! Mało takich naszych ,patriotycznych ,jestem ciekawa jak będziesz go wyszywać. Moze i mnie kiedyś sie przyda , o ile nie masz nic przeciwko abym go wykorzystała.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Luna -podglądaj:) ja też tak robię jak mogę:)

   Usuń
 2. Rzeczywiście wielkie zadanie przed Tobą - sztandar. Powodzenia Dorotko !!!
  Tak pomyślałam, czytając poprzedni post.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tereniu -dziękuję , zawsze byłaś wsparciem:)

   Usuń
 3. Super. Robiłam kiedyś, dawno temu godło na zaliczenie, ale było malutkie, na ścianę. Powodzenia. Mam nadzieję, ze dane nam będzie podglądać etapy pracy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też kiedyś myślałam, żeby wyszyć godło, tak dla własnego użytku, tyle że dużo mniejsze niż Twoje. Może się za to zabiorę, odkąd wiem, że biały kolor orła reprezentuje srebro mam na to większą ochotę - nie cierpię bieli a srebrny uwielbiam.
  Śledzę Twoje prace od lat, ale dopiero teraz odkryłam tego bloga, już dodaję do listy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się więc że jesteś :)
   i zapraszam do oglądania

   Usuń